Pirmą kartą šioje svetainėje? Užsiregistruokite


Slaptažodžio priminimas
Titulinis > Vadovėlių komplektai > Technologijos > Tekstilė 7-10

Tekstilė 7-10

Tekstilė 7-10

Autorius: Alvyda Pacevičiūtė, Aurelija Buračienė, Regina Vaitkevičienė
Dalykas: Technologijos
Klasė: 7 klasė

Vadovėlio TEKSTILĖ komplektą VII-X klasei sudaro:

Naujojo vadovėlio struktūra suderinta su jau išleistais ir daugelio mokinių bei mokytojų gerai įvertintais technologijų vadovėliais V-VI klasei, todėl ją suvokti bus lengva visiems.

Skyriaus pradžioje pateikiami klausimai Ką sužinosiu? Ko išmoksiu? Kaip galėsiu išmokti? Kur galėsiu pritaikyti? padės mokiniui susikoncentruoti, rasti reikiamos informacijos ir stiprinti mokymosi motyvaciją.

Vadovėlyje medžiaga struktūruota ir pateikta tokia seka: projektavimas, informacija, medžiagos, technologiniai procesai ir jų rezultatai. Skyrius Dizainas ir ergonomika - jau ne naujiena, tačiau VII-X klasės mokiniams pateikiama nauja šio skyriaus pavadinimą atitinkanti naudinga medžiaga (pvz., jie susipažins su technine užduotimi, išmoks ją skirti nuo kūrybinės temos, išmoks kurti gaminius pagal techninę užduotį ir t. t.)

Itin svarbu, kad naujame VII-X klasės vadovėlyje atsirado šie nauji skyriai:

• Darbo pasaulis ir profesijos. Jis skirtas aukštesniųjų klasių mokiniams, kuriame jie sužinos apie ūkio šakas, profesijas, darbo organizavimo principus ir t. t.

Mokomieji dalykai per technologijų pamokas. Mokiniai galės pritaikyti per technologijų pamokas įgytas žinias per kitų dalykų pamokas.

Vadovėlyje pateikiama užduočių sistema sudaro puikias sąlygas ugdymui individualizuoti ir diferencijuoti. Atsižvelgdamas į mokinių gebėjimus ir ankstesnio mokymosi pasiekimus, mokytojas gali parinkti mokiniams jų pasiekimų lygį atitinkančias užduotis. Galima derinti grupinį ir individualų darbą.

Tekstai iliustruojami gausybe spalvotų nuotraukų, piešinių, schemų ir lentelių, kurios padeda geriau suvokti medžiagą.

 

 

Informacija tik prisijungusiems vartotojams

Šiame puslapyje yra informacijos skirtos registruotiems svetainės naudotojams. Šią informaciją pamatysite užsiregistravę ir prisijungę. Užsiregistruoti galite čia, o prisijungti galite įvesdami savo el. pašto adresą ir slaptažodį puslapio viršuje.