Pirmą kartą šioje svetainėje? Užsiregistruokite


Slaptažodžio priminimas
Titulinis > Vadovėlių komplektai > Pasaulio pažinimas > Gilė 3

Gilė 3

Gilė 3

Autorius: Edita Minkuvienė, Ligita Kukanauzienė, Aušra Didžgalvienė
Dalykas: Pasaulio pažinimas
Klasė: 3 klasė

Vadovėlio GILĖ komplektą III klasei sudaro:

  • Vadovėlis (turinys). 1-oji, 2-oji knyga
  • Pratybų sąsiuviniai. 1-asis, 2-asis  sąsiuvinis
  • Mokytojo knyga. 1-oji, 2-oji dalis
  • Dalijamoji medžiaga. 1-oji, 2-oji dalis
  • Testai (atsakymai)

Skaityti vadovėlio ištrauką (spausti čia

Gamtamokslinio ugdymo testai III klasei (metodinės rekomendacijos ir atsakymai)

 

„Gilės" vadovėlio komplekto III klasei medžiaga parengta laikantis nuostatos, kad vaikų bendrosios ir dalykinės kompetencijos (žinios, supratimas, gebėjimai, nuostatos) būtų ugdomos atsižvelgiant į jų konkretaus amžiaus tarpsnio ypatumus, įvairius mokymosi stilius, skirtingus gebėjimus ir poreikius.

Pirmoje knygoje „Žmogus ir gamta" kalbama apie organizmus (žmones, augalus, gyvūnus), jų sudėtines dalis, būtiniausias sąlygas išgyventi, svarbiausius gamtos ir žmonių sukurtus objektus, atmosferos ir fizikinius reiškinius, bendruomeninius ryšius. Antroje knygoje „Seniau ir dabar" dėmesys kreipiamas į reikšmingiausius praeities įvykius, supažindinama su Lietuvos istorine praeitimi, žymiausiais krašto žmonėmis, gamtos ištekliais, šalimis kaimynėmis, suteikiama žinių apie mūsų planetą Žemę, Mėnulį ir žvaigždes, toliau plėtojami mokinių gebėjimai naudotis žemėlapiais ir planais.   

Vadovėlio atverstinio struktūra tokia pati kaip I-II klasės vadovėlių.

Daug dėmesio skiriama mokinių žodyno turtinimui. Kiekvienos knygos gale pateikti žodynėliai, kuriuose suprantamai paaiškintos vaikams naujos ar rečiau vartojamos sąvokos. Planingai vykdoma projektinė veikla - siūlomi trys su lietuvių  kalbos vadovėliu „Pupa" suderinti projektai: „Kelionė siauruku", „Dzūkija", „Panemunė". Kiekvienam iš jų skiriami trys mėnesiai.