Pirmą kartą šioje svetainėje? Užsiregistruokite


Slaptažodžio priminimas
Titulinis > Vadovėlių komplektai > Pasaulio pažinimas > Gilė 1, pataisytas leidimas, 2012

Gilė 1, pataisytas leidimas, 2012

Gilė 1, pataisytas leidimas, 2012

Autorius: Edita Minkuvienė, Ligita Kukanauzienė
Dalykas: Pasaulio pažinimas
Klasė: 1 klasė

 

Vadovėlio komplektą sudaro:

 

Prabėgus penkeriems metams po pirmosios pažinties su pasaulio pažinimo vadovėlio komplektu Gilė,  pradinių klasių mokiniams ir mokytojams pateikiamas pataisytas šio komplekto leidimas.

 

Pataisyto vadovėlio dizainas, mokomosios medžiagos pateiktis atlankoje lieka nepakitusi, tačiau atvertus jau pirmąjį vadovėlio puslapį - turinį - matyti šios naujovės:  temos išdėstytos kitokia tvarka, jos aiškiau susistemintos pagal pasaulio pažinimo sritis, pateikiama naujų, mokiniams aktualių temų.

 

Vadovėlyje pakeistos kartojimo (veiklos apibendrinimo) atlankos. Šiose atlankose atsisakyta mokinių gebėjimams pasitikrinti ir žinioms įsivertinti anksčiau siūlytos aktyvios veiklos - žaidimų.  Kartojimo atlankos pavadintos Į kelionę laiko ratu.

Dabar nagrinėtos mėnesio temos, gvildentos problemos ir tiriamosios veiklos rezultatai aptariami ir įvertinami atsakant į vadovėlio atlankoje pateikiamus klausimus. Šie klausimai siejami ne tik su konkretaus mėnesio mokomąja medžiaga, bet ir su to mėnesio artimiausios gamtinės aplinkos pokyčiais. Mokiniai skatinami dalytis asmenine patirtimi, daug dėmesio skiriama jų bendrosioms vertybinėms nuostatoms formuoti.

 

Be to, pakeistos kai kurios tiriamosios ir kūrybinės veiklos užduotys, pakoreguoti tam tikrų temų teorinės dalies teiginiai, probleminiai klausimai.

 

Pasaulio pažinimo vadovėlio komplekto Gilė I klasei turinys ir struktūra ir toliau integruojama su 2012 m. atsinaujinusiu lietuvių kalbos vadovėliu Pupa I klasei ir kitomis anksčiau parengtomis serijos Šok  mokomosiomis priemonėmis I klasei.

 

Informaciją apie vadovėlio komplektą GILĖ 1 klasei, išleistą 2007 metais, rasite čia.