Pirmą kartą šioje svetainėje? Užsiregistruokite


Slaptažodžio priminimas
Titulinis > Vadovėlių komplektai > Matematika > Riešutas 1, pataisytas leidimas 2013

Riešutas 1, pataisytas leidimas 2013

Riešutas 1, pataisytas leidimas 2013

Autorius: Salomėja Žeknienė, Jolanta Žvirblienė
Dalykas: Matematika
Klasė: 1 klasė

Matematikos mokomąjį komplektą I klasei RIEŠUTAS sudaro:

 

  • Vadovėlis (1-oji, 2-oji, 3-ioji knyga)
  • Pratybų sąsiuviniai (1, 2, 3 dalis)
  • Testai (R.Rugelienė)
  • Interaktyvioji mokytojo knyga (R.Rugelienė) (įsigyti galima www.pegasas.lt)
  • NAUJIENA 2014! Papildomų užduočių sąsiuviniai (1, 2, 3 dalis)

 

 

Atsižvelgiant į švietimo tendencijas, švietimo ekspertų rekomendacijas, mokytojų, dirbančių su „Riešuto" komplektu, siūlymus, 2013 m. pasirodė pataisytas matematikos vadovėlio „Riešutas" (serija „Šok") I klasei komplekto leidimas.

Visos pažangios, mokytojų įvertintos idėjos išliko ir atnaujintame „Riešuto" komplekte. Kadangi matematikos vadovėlio komplekto „Riešutas" I klasei turinys ir struktūra integruojami su 2012 m. atnaujintu lietuvių kalbos vadovėlio komplektu „Pupa",  pasaulio pažinimo vadovėlio komplektu „Gilė" I klasei ir kitomis anksčiau parengtomis „Šok" serijos mokomosiomis priemonėmis I klasei, tai

dalis vadovėlio integracinių temų pakeista, pakoreguotos kai kurios matematinės temos. Pateikiama naujų, loginį mąstymą ugdančių užduočių. Stengiamasi ugdyti vaiką ne mechaniškai atliekantį užduotis, o mokantį reikšti savo nuomonę ir gebantį ją pagrįsti. Užduotys įvairios (nuo paprasčiausių, reikalaujančių tik matematinių žinių, iki sudėtingų (papildomos užduotys), kurioms atlikti reikia aukštesnio matematinių gebėjimų lygio. Viena kitą papildančios ir tarpusavyje derančios komplekto dalys (atsižvelgiant į vadovėlio medžiagą, pakeistos ir pratybų sąsiuvinių užduotys, ir testai) sudaro galimybes mokytojui suplanuoti ir vesti įdomias pamokas, ugdyti motyvuotus mokinius.

Komplekto naujiena - interaktyvioji mokytojo knyga, parengta PDF formatu. Jos interaktyvumas suteikia galimybę rašyti, pildyti, tikslinti mokytojo knygą sava informacija, patogiai naudotis medžiaga. Pateikta medžiaga padės susikurti asmeninę mokytojo knygą - „gyvą" ir visuomet esančią po ranka!

Ir vadovėlyje, ir pratybų sąsiuviniuose, ir papildomų užduočių sąsiuviniuose, ir testuose pateikiama skirtingų lygių mokomoji medžiaga, dėmesį prikaustančios įdomios užduotys skatina kiekvieną vaiką domėtis matematika.