Pirmą kartą šioje svetainėje? Užsiregistruokite


Slaptažodžio priminimas
Titulinis > Vadovėlių komplektai > Matematika > Matematika 7

Matematika 7

Matematika 7

Autorius: Viktorija Sičiūnienė, Angelė Bieliauskaitė, Lina Butkevičienė, Rasa Butkevičienė, Sigita Žuklijienė, Zita Šestilienė, Violeta Zajankauskienė, Jūratė Ivanauskienė
Dalykas: Matematika
Klasė: 7 klasė

Vadovėlio MATEMATIKA komplektą VII klasei sudaro:

  • Vadovėlis (turinys). 1-oji ir 2-oji knyga

Skaityti vadovėlio ištrauką (spauskite čia)

  • Pratybų sąsiuviniai. 1-asis ir 2-asis sąsiuvinis
  • Mokytojo knyga (I ir II skyriai
  • Kontroliniai darbai
  • Uždavinynas (Z. Šestilienė, V. Zajankauskienė)

„Matematika" VII klasei yra vadovėlio „Formulė" V ir VI klasei tęsinys. Jį sudaro dvi knygos.

Vadovėlyje laikomasi  bendrų serijos ,,Šok" vadovėlių principų - tos pačios piktogramų, iliustracijų, teksto pateikimo sistemos. Kiekvienoje knygoje pateikiami skyriai su įžangomis, apibendrinimais ir trijų lygių kartojimo uždaviniais, o jų pabaigoje - visų kartojimo uždavinių atsakymai ir matematikos terminų žodynėlis.

Vadovėlio medžiaga siejama su realia, gyvenimiška, mokiniui artima aplinka. Mokomoji medžiaga yra gana įvairi: autorių tekstai, užduotys ir uždaviniai, paaiškinimai, iliustracijos, ištraukos iš mokslo populiariosios literatūros, matematikos istorijos vaizdinė ir grafinė informacija. Vaizdinė medžiaga perteikia, paaiškina ne tik vaizdžiai dėstomas mintis, bet ir teikia savarankiškos, papildomos informacijos. Vadovėlio užduotys skatina mokinius ieškoti informacijos įvairiuose šaltiniuose, ją kritiškai vertinti, analizuoti, daryti išvadas.

Vadovėlį su kitais šios serijos vadovėliais sieja ir skyrius Mokymosi žingsniai, kuriame aprašomi  pritaikyti mokiniams aktyvūs mokymo metodai.