Pirmą kartą šioje svetainėje? Užsiregistruokite


Slaptažodžio priminimas
Titulinis > Vadovėlių komplektai > Lietuvių kalba > Vėl žaidžiu žodžiu 6

Vėl žaidžiu žodžiu 6

Vėl žaidžiu žodžiu 6

Autorius: Vida Marcišauskaitė, Danguolė Mikulėnienė, Jurgita Petrauskaitė
Dalykas: Lietuvių kalba
Klasė: 6 klasė

Vadovėlio VĖL ŽAIDŽIU ŽODŽIU komplektą VI klasei sudaro:

Skaityti vadovėlio ištrauką (spauskite čia.)

  • Pratybų sąsiuviniai. 1-asis, 2-asis sąsiuvinis ( autoriai V.Marcišauskaitė, D.Mikulėnienė, J.Petrauskaitė, R.Sruogis)
  • Mokytojo knyga. 1-oji, 2-oji dalis
  • Diktantai V-VI (autoriai J.Petrauskaitė, V.Skairienė)

Jei norite įsigyti vadovėlį ar vadovėlio komplekto dalį, spauskite čia.

 

Lietuvių kalbos vadovėlio „Vėl žaidžiu žodžiu" autorės siūlo tęsti mokymąsi lietuvių kalbos nepamirštant žaidimo. Juk nusibosta visą laiką būti rimtiems. Juokaujant ir žaidžiant sukurta daugybė kalbos paįvairinimų: greitakalbių, erzinimų, nesusikalbėjimų... Bet yra laikas žaisti, yra laikas - ir pasimokyti.

Tad lietuvių kalbos vadovėlio „Vėl žaidžiu žodžiu" turinį sudaro kalbos ugdymo ir kalbos pažinimo temos. Kalbos ugdymas suvokiamas kaip procesas, apimantis rašytinį ir sakytinį kalbos vartojimo būdus, o kalbos pažinimas suprantamas kaip kalbos sistemos elementų, jų ryšių bei funkcijų suvokimas ir nagrinėjimas. Kalbos vartojimas ir pažinimas glaudžiai siejami siekiant sudaryti prielaidas sąmoningai suvoktam raštingumui ir kalbos taisyklingumo ugdyti(s).

Vadovėlį sudaro įvadas, V klasės kartojimo medžiaga ir penki kalbos pažinimo skyriai. Kalbos vartojimo dalykai integruojami į kalbos pažinimo skyrius. Kiekvienas skyrius baigiamas apibendrinimu. Jame -užduotys įgytiems įgūdžiams įtvirtinti.

Informacija tik prisijungusiems vartotojams

Šiame puslapyje yra informacijos skirtos registruotiems svetainės naudotojams. Šią informaciją pamatysite užsiregistravę ir prisijungę. Užsiregistruoti galite čia, o prisijungti galite įvesdami savo el. pašto adresą ir slaptažodį puslapio viršuje.