Pirmą kartą šioje svetainėje? Užsiregistruokite


Slaptažodžio priminimas
Titulinis > Vadovėlių komplektai > Informacinės technologijos > Projektų mozaika 7-8

Projektų mozaika 7-8

Projektų mozaika 7-8

Autorius: Tatjana Balvočienė, Danguolė Jančauskienė
Dalykas: Informacinės technologijos
Klasė: 7 klasė

Informacinių technologijų vadovėlio komplektą sudaro:

  • Vadovėlis (turinys). 1-oji, 2-oji knyga

      Skaityti vadovėlio ištrauką (spauskite čia.)

  • Pratybų sąsiuviniai. 1-asis, 2-asis sąsiuvinis
  • Mokytojo knyga. 1-oji ir 2-oji dalis

Jei norite įsigyti vadovėlį ar vadovėlio komplekto dalį, spauskite čia.

 

Vadovėlis „Projektų mozaika" skiriamas informacinių technologijų mokymui(si) septintoje aštuntoje klasėje. Tai vadovėlių serijos „Šok" informacinių technologijų vadovėlis, sistemingai derantis su kitų mokomųjų dalykų vadovėliais.

Vadovėlio medžiaga pateikiama projektų rengimo metodu - naujus dalykus stengiamasi pateikti taip, kad vaikai mokytųsi atlikdami praktinius darbus. Naujos sąvokos ir teorinės žinios aiškinamos tada, kai jų prireikia konkrečiam darbui atlikti. Jas teikiant, remiamasi jau įgyta vaikų patirtimi ir turimais praktiniais įgūdžiais. Aprašomų projektų temos siejamos su mokinių gyvenimu, jų aplinka, interesais. Vadovėlyje aprašomi ir integruoti projektai - jais galės pasinaudoti lietuvių kalbos, geografijos, matematikos, fizikos, technologijų, rusų kalbos ir kitų dalykų mokytojai.

Keturių vadovėlio skyrių („Informacija kompiuteryje", „Skaičiuoklė", „Tekstų rengimas kompiuteriu", „Pateiktys ir pristatymai") medžiagą papildo du pratybų sąsiuviniai. Juose mokiniai ir mokytojai kiekvienai temai ras naujų užduočių, projektų idėjų, darbų įsivertinimo pavyzdžių. Tai padės individualizuoti ir diferencijuoti mokinių mokymąsi, ugdyti mokinių gebėjimus įsivertinti savo rengiamus projektus.

Mokytojo knygoje pateikiami metodiniai patarimai, kaip dirbti su vadovėliu ir pratybų sąsiuvinių medžiaga, kaip organizuoti konkrečių temų mokymąsi, kokius metodus taikyti. Kiekviena tema siejama su informacinių technologijų Bendrojoje programoje numatomais mokinių pasiekimais.

Aukštesnėse klasėse informacinių technologijų kursui bei integruotam mokymuisi mokiniai ir mokytojai galės naudoti šio vadovėlio tęsinį - projektų knygą 9-10 klasėms.

Informacija tik prisijungusiems vartotojams

Šiame puslapyje yra informacijos skirtos registruotiems svetainės naudotojams. Šią informaciją pamatysite užsiregistravę ir prisijungę. Užsiregistruoti galite čia, o prisijungti galite įvesdami savo el. pašto adresą ir slaptažodį puslapio viršuje.