Pirmą kartą šioje svetainėje? Užsiregistruokite


Slaptažodžio priminimas
Titulinis > Vadovėlių komplektai > Geografija > Geografija 7

Geografija 7

Geografija 7

Autorius: Vaidotas Januškis, Rima Bačkienė, Vilma Pundienė
Dalykas: Geografija
Klasė: 7 klasė

Vadovėlio GEOGRAFIJA komplektą VII klasei sudaro:

  • Vadovėlis. 1-oji ir 2-oji knyga
  • Pratybų sąsiuviniai. 1-asis ir 2-asis sąsiuvinis
  • Mokytojo knyga. 1-oji ir 2-oji dalis
  • Atlasas VII-VII klasei (R. Krušinskienė, G. Varanavičienė)

Jei norite įsigyti vadovėlį ar vadovėlio komplekto dalį, spauskite čia.

 

Naujajame vadovėlio komplekte stiprinamas geografijos kurso turinio integralumas. Mokymo turiniu atskleidžiamas vis didėjantis žinių ir gebėjimų augimas. Puoselėjamas mokinių gebėjimas taikyti geografijos žinias ir įgūdžius asmeniniame gyvenime. Leidinys derintas su VI klasės „Šok" serijos vadovėlio „Mūsų daug - pasaulis vienas" komplektu.

Vadovėlis išsiskiria aiškia struktūra. Temų suderinamumas sudaro galimybę integruotis su kitais mokomaisiais dalykais. Šis geografijos vadovėlio komplektas priderintas prie kitų VII klasės „Šok" serijos vadovėlių.

Vadovėlį sudaro įvadas ir septyni skyriai. Kiekvienas skyrius baigiamas apibendrinimu, kuriame pateikiamos praktinės užduotys ir trumpa metodika, kaip jas atlikti. Mokiniui suprantamai aiškinama, kaip reikėtų diskutuoti, pristatyti plakatą ar parašyti geografijos rašinį.

Vadovėlį papildo komplekto dalys - pratybų sąsiuviniai ir mokytojo knyga, numatomas atlasas VII-VIII klasių koncentrui. Pratybų sąsiuviniuose - praktinės užduotys, kurios padės įtvirtinti pamokos medžiagą, o mokytojo knyga bus naudinga mokytojui, dirbančiam su vadovėliu ir pratybų sąsiuviniais, jis turės galimybę pasirinkti ir taikyti siūlomus įvairius mokymo metodus, rengiantis kai kurioms pamokoms pasitarti su savo kolegomis - kitų dalykų mokytojais.  

Mokiniai, kurie geografijos mokysis pagal šį „Šok" serijos vadovėlį, nenuobodžiaus:  kels mokymosi uždavinius, analizuos informatyvią vaizdinę medžiagą, darys išvadas ir atliks įdomias praktines užduotis.