Pirmą kartą šioje svetainėje? Užsiregistruokite


Slaptažodžio priminimas
Titulinis > Vadovėlių komplektai > Fizika > Fizika 7

Fizika 7

Fizika 7

Autorius: Arvydas Kanapickas, Rigonda Skorulskienė
Dalykas: Fizika
Klasė: 7 klasė

 

Vadovėlio komplektą sudaro:

Skaityti vadovėlio ištrauką (spauskite čia.)

  • Pratybų sąsiuviniai. 1-asis ir 2-asis sąsiuvinis
  • Uždavinynas
  • Mokytojo knyga

 

„Fizika 7" - naujas ŠOK serijos vadovėlis. Jis darniai dera prie kitų jau išleistų ir leidžiamų šios serijos vadovėlių, yra susietas su jais visomis serijos ypatybėmis ir medžiagos suderinamumu. Parengtas atlankos principu, kai vienoje atlankoje dėstoma viena tema. Vadovėlį sudaro penki skyriai: 1) Įvadas, 2) Šviesos pasaulyje, 3) Medžiagos ir šiluma, 4) Elektra, 5) Fizikiniai dydžiai ir jų matavimas.

Skyriuje „Įvadas" pateikiami atsakymai į tokius klausimus, kaip „Ką sužinosiu ir ko išmoksiu?", „Kur tai galėsiu pritaikyti?" bei „Kaip tai galėsiu išmokti?"

Skyriaus apibendrinimo atlankoje įdėtas „Minčių žemėlapis", kuris turėtų padėti aprėpti visą skyrių, nes fizikoje visos temos yra labai glaudžiai susijusios tarpusavyje. Pagrindinės skyriuje naudojamos sąvokos yra nuspalvintos skirtingomis spalvomis, o spalva reiškia temos numerį skyriuje. Jei langelis nuspalvintas keliomis spalvomis - tai reiškia, kad ši sąvoka aiškinama (naudojama) keliose skyriaus temose. Taip pat čia įdėtos ir užduotys skyriaus temoms pakartoti.

Kadangi fizikoje be matematikos neišsiversi - tai knygos gale yra priedai, kur sudėti septintoje klasėje „reikalingiausi" fragmentai iš matematikos vadovėlio ir plačiau paaiškinamos paklaidos - tiek, kiek reiktų žinoti baigus septintą klasę.

Knygos gale yra žodynėlis. Jame pateikti žodžiai, tekste išspausdinti pusjuodžiu šriftu. Pusjuodžius žodžius rekomenduojama išmokti: tai svarbios sąvokos, praversiančios toliau mokantis fizikos.