Pirmą kartą šioje svetainėje? Užsiregistruokite


Slaptažodžio priminimas
Titulinis > Vadovėlių komplektai > Etika > Nendrė 1

Nendrė 1

Nendrė 1

Autorius: Vaida Kuzmickaitė, Asta Meškauskienė, Rimantė Varkalaitė - Bakienė
Dalykas: Etika
Klasė: 1 klasė

Vadovėlio NENDRĖ komplektą I klasei sudaro:

      Skaitykite vadovėlio ištrauką (spauskite čia.)

 

Etikos vadovėlio komplektas „Nendrė" 1 klasei integralus su kitais "Šok" serijos vadovėlių komplektais - lietuvių kalbos vadovėliu „Pupa", pasaulio pažinimo - „Gile", matematikos vadovėliu "Riešutas" ir dailės ir technologijų - "Tišku tašku".

Ugdymo turinys sudarytas remiantis mokinių gyvenimo aktualijomis, gyvenimiškų situacijų sprendimais. Siūloma vaikams įdomi veikla padeda įgyti pasitikėjimo ir lavina parktinį suvokimą.

Vadovėlyje  „Nendrė" yra daug nuotraukų, piešinių, iliustracijų. Derinama žodinė ir vaizdinė informacija, žodinis tekstas plėtojamas vaizdu. Atsižvelgiant į vaikų amžių, daugelis iliustracijų yra pagrindinis informacijos šaltinis. Siūloma naudoti vaizdinę medžiagą iš IT, spaudos, periodikos ir kt. informacinių šaltinių. Kiekvienos temos  pabaigoje siūlomas tyrimas, eksperimentas, žaidimas, Daug dėmesio skiriama mokinių kalbinei raiškai.

Vadovėlis suskirstytas į keturias ugdomosios veiklos sritis:

Aš-Aš,

Aš-Tu,

Aš-Mes,

Aš-Tai.

 

Vadovėlio atverstinyje medžiaga pateikiama dalimis: viena teorinė dalis ir trys praktinės veiklos dalys. Pamokos reikšminiai žodžiai išskiriami puslapio viršuje. Puslapio apačioje yra sudėtingesnės praktinės užduotys, eksperimentai gabesniems vaikams.Labai svarbu, kad mokiniai nuo pirmos klasės mokytųsi planuoti savo darbą, todėl autorės kiekvieno atverstinio kairėje sutartiniais ženklais (skaitau, kalbu, klausausi, vaidinu, tyrinėju ir t.t.) pateikia veiklos planą pamokai.

 Pratybose yra išlaikyta vadovėlio atverstinio struktūra, tik daugiau dėmesio skiriama mokinio individualios veiklos planui ir veiklos įsivertinimui.