Pirmą kartą šioje svetainėje? Užsiregistruokite


Slaptažodžio priminimas
Titulinis > Vadovėlių komplektai > Dailė ir technologijos > Tišku tašku 2

Tišku tašku 2

Tišku tašku 2

Autorius: Jurga Sidabrienė, Roma Drakšienė
Dalykas: Dailė ir technologijos
Klasė: 2 klasė

Vadovėlio TIŠKU TAŠKU komplektą II klasei sudaro:

Skaitykite vadovėlio ištrauką (spauskite čia.) 

  • Pratybų sąsiuvinis
  • Metodinės rekomendacijos I-II klasei (atsisiųsti čia.)

 

 

II klasės dailės ir technologijų vadovėlio „Tišku tašku" komplektas parengtas pagal naujas Bendrąsias programas. Šis vadovėlis siejasi su jau išleistais serijos "Šok" vadovėliais II klasei. Temos lengvai derinamos su lietuvių kalbos vadovėlio „Pupa", pasaulio pažinimo vadovėlio „Gilė", matematikos vadovėlio „Riešutas" ir etikos vadovėlio „Nendrė" temomis.

Dailės ir technologijų turinys integruotas išlaikant atskirų dalykų savitumą. Technologijų pamokoms skiriama apie 30 % viso kurso. Vienai arba dviem pamokoms skirtoje atlankoje mokomoji medžiaga pateikiama dalimis - teorinė (ir įvadinė), praktinė, kūrybinė, aptarimas ir vertinimas. Pamokos veiklos planą sutartiniais ženklais ir skaičiais nurodo vadovėlio veikėjai: Teptukas ir Skruzdėlytė.

Įvadinėje dalyje pateikiama tautosakinė, mitologinė medžiaga kelia mokinių motyvaciją, skatina veiklą per pamoką. Teorinėje dalyje trumpai aptariama tema (problema), supažindinama su dailės ar technologijų reikmenimis, jų pavadinimais, įvairių medžiagų savybėmis. Praktines ir kūrybines užduotis siūloma atlikti individualiai, poromis ar grupėmis. Aptardami ir vertindami savo kūrybinius darbus, mokiniai atpažįsta ir įvardija naudotus reikmenis, medžiagas, mėgina savais žodžiais nusakyti darbo procesus, bendru darbu įgytos patirties subtilumus. Kiekvienoje atlankoje pateikiama įdomioji užduotis.