Pirmą kartą šioje svetainėje? Užsiregistruokite


Slaptažodžio priminimas
Titulinis > Vadovėlių komplektai > Dailė ir technologijos > Tišku tašku 1

Tišku tašku 1

Tišku tašku 1

Autorius: Jurga Sidabrienė, Roma Drakšienė
Dalykas: Dailė ir technologijos
Klasė: 1 klasė

Vadovėlio TIŠKU TAŠKU komplektą I klasei sudaro:

  • Vadovėlis (turinys). 1-oji ir 2-oji knyga

      Skaityti vadovėlio ištrauką (spauskite čia.)

  • Pratybų sąsiuvinis
  • Metodinės rekomendacijos I-II klasei (atsisiųsti čia.)

Jei norite įsigyti vadovėlį, spauskite čia.

 

Dailės ir technologijų vadovėlio „Tišku tašku" komplektas I klasei parengtas pagal naujas Bendrąsias programas. Šis vadovėlis yra integruotas tematiškai  su jau išleistais „Šok" serijos vadovėliais I klasei. Temos lengvai derinamos su lietuvių kalbos vadovėlio „Pupa", pasaulio pažinimo vadovėlio „Gilė", etikos vadovėlio „Nendrė" temomis.

„Tišku tašku" vadovėlį sudaro dvi  knygos. Dailės ir technologijų turinys integruotas išlaikant atskiro dalyko savitumą.  Technologijų pamokoms skiriama apie 30% viso kurso. Vienai arba dviem pamokoms skirtame atverstinyje mokomoji medžiaga suskaidyta į kelias dalis - teorinę, teorinę-praktinę, kūrybinę, aptarimą ir vertinimą. Pateikiamas ir veiklos planas pamokai.

Teorinėje dalyje trumpai pristatoma tema, dailės ar technologijų reikmenys, akcentuojami tikslūs jų pavadinimai, pvz. sudarant smagius žodžių junginius. Teorinėje-praktinėje dalyje žaidybine, klausimų - atsakymų improvizacine, tiriamąja forma dėmesys koncentruojamas į pažinimo procesą. Praktinės užduotys siūlomos atlikti individualiai, porose ar grupėse. Aptardami ir vertindami savo kūrybinius darbus mokiniai atpažįsta ir įvardija panaudotus reikmenis, mėgina savais žodžiais nusakyti darbo procesus. Kiekviename atverstinyje yra įdomioji užduotis. Kartais ją galima pasiūlyti atlikti kaip pagrindinę.