Pirmą kartą šioje svetainėje? Užsiregistruokite


Slaptažodžio priminimas
Titulinis > Vadovėlių komplektai > Dailė > Dailė 8

Dailė 8

Dailė 8

Autorius: Irena Staknienė, Rima Tuinylaitė
Dalykas: Dailė
Klasė: 8 klasė

Vadovėlio komplektą sudaro:

Skaitykite vadovėlio ištrauką (spauskite čia.)

  • Mokytojo knyga

 

Dailės vadovėlis skiriamas dailės mokymui(si) aštuntoje klasėje. Jis parengtas pagal atnaujintas Bendrąsias programas ir serijos „Šok" vadovėlių komplektų metodinę struktūrą. Tai - dailės vadovėlių komplekto VII-VIII klasei antroji dalis, kurioje nuosekliai tęsiamas sistemingas estetinis, kultūrinis ir pilietinis ugdymas, gilinami dailės tyrinėjimo įgūdžiai ir teikiama idėjų mokinių kūrybinei raiškai. Ta pati ir vadovėlio sandara: įvadas, penki skyriai su įžangomis ir apibendrinimais, pridedamas bendras visiems serijos ,,Šok" vadovėliams skyrius ,,Mokymosi žingsniai". Vadovėlio pabaigoje pateikiamas dailės žodynėlis, sąvokų rodyklė, laiko juosta ir nurodomi iliustracijų šaltiniai.

Vadovėlis iliustruotas dailės ir architektūros kūrinių pavyzdžiais, kurie padės mokiniams suprasti, kokie grožio idealai svarbūs įvairių istorinių epochų ir šių dienų žmonėms. Patrauklios ir prasmingos pamokų temos, trumpi ir aiškūs tekstai, kruopščiai parinktos iliustracijos nuo pirmų vadovėlio puslapių suformuluoja mokiniams kūrybinės veiklos idėją - tobulinti savo kūrybinį procesą, įsitraukti į aktyvią dailės pažinimo veiklą ir mokytis įsivertinti savo pasiekimus. Siūlomos įvairios kūrybinės veiklos formos: informacijos paieška, dailės tyrinėjimas, grafinė, spalvinė ir erdvinė raiška, fotografavimas, spausdinimas, konstravimas, modeliavimas, dailės kūrinių eksponavimas ir vertinimas.

Vadovėlyje pateiktas ilgalaikis projektas ,,Gimtinė pro rasos lašą" skatina mokinius tyrinėti savo gimtinę ir atrasti, kokių svarbių ir įdomių kultūrinių ženklų yra artimiausioje aplinkoje. Projektas prasmingai apjungia visą vadovėlio mokomąją medžiagą, skatina organizuoti integruotą mokinių veiklą, teikia minčių, kaip mokykloje galima būtų derinti kelių mokomųjų dalykų ugdymo turinį ir prasmingai bendradarbiauti tiek mokytojams, tiek mokiniams.

Informacija tik prisijungusiems vartotojams

Šiame puslapyje yra informacijos skirtos registruotiems svetainės naudotojams. Šią informaciją pamatysite užsiregistravę ir prisijungę. Užsiregistruoti galite čia, o prisijungti galite įvesdami savo el. pašto adresą ir slaptažodį puslapio viršuje.