Pirmą kartą šioje svetainėje? Užsiregistruokite


Slaptažodžio priminimas
Titulinis > Vadovėlių komplektai > Anglų kalba > Golden Key 4

Golden Key 4

Golden Key 4

Autorius: Rita Stoškienė, Audronė Timofejevienė, Rūta Binkienė, Virgina Kerdokienė, Lina Palianskienė, Rasa Petružienė, Salomėja Šatienė, Inga Veberienė
Dalykas: Anglų kalba
Klasė: 4 klasė

Vadovėlio GOLDEN KEY komplektą IV klasei sudaro:

 

  • Vadovėlis (turinys). 1-oji, 2-oji, 3-ioji knyga
  • Pratybų sąsiuviniai. 1-asis, 2-asis sąsiuvinis
  • Mokytojo knyga
  • Kompaktinė plokštelė
  • Testai

Skaityti vadovėlio ištrauką (spauskite čia.)


Medžiaga registruotiems vartotojams (užsiregistruoti):

  • Žodyno kortelės. Vocabulary Cards
  • Žodynėlis mokiniui
  • Ilgalaikis planas
  • Trumpalaikis planas

 

„Golden Key 4" komplektas skiriamas ketvirtai klasei. Trečiųjų anglų kalbos mokymosi metų pabaigoje mokiniai pasiekia A1 lygį  skaitymo, pokalbio, monologo ir rašymo srityse, kaip nurodoma  atnaujintoje Ankstyvojo užsienio kalbų mokymo bendrojoje programoje.

Vadovėlio medžiaga atverstiniuose išdėstyta pagal vieningą sistemą: mokiniai supažindinami su naujais žodžiais, klausomas ir skaitomas tekstas, atliekamos įvairios kalbinės užduotys, mokomasi pritaikyti išmoktą medžiagą gyvenimiškose situacijose.

  

Per metus išmokstama apie 360 naujų žodžių. Mokoma, kaip parašyti elektroninę žinutę, raštelį, atviruką. Remdamiesi žiniomis, įgytomis rašant rašinius per lietuvių kalbos pamokas, ir laikydamiesi rašinėlio struktūros taisyklių, mokiniai mokosi rašyti trumpus aprašymus. Siekiant padėti kiekvienam mokiniui įgyti rašymo kompetenciją ir išvengti mokymosi nesėkmių, siūlomos diferencijuotos ir individualizuotos užduotys.

Vadovėlio naujovė - jo integracija su "Europos Kalbų aplanku" (EKA), kurio naudojimas padeda sekti ir analizuoti mokymo(si) procesą, mokyti mokytis ir turtinti tarpkultūrinę patirtį. Mokytojo padedamas ir skatinamas mokinys aplanke kaupia savo atliktus darbus (piešinius, trumpus aprašymus), liudijančius pasiektą pažangą.

Ketvirtaisiais mokymo metais galima mokytis iš „Golden Key" tęsinio „Key to English 5".

 

Informacija tik prisijungusiems vartotojams

Šiame puslapyje yra informacijos skirtos registruotiems svetainės naudotojams. Šią informaciją pamatysite užsiregistravę ir prisijungę. Užsiregistruoti galite čia, o prisijungti galite įvesdami savo el. pašto adresą ir slaptažodį puslapio viršuje.