Pirmą kartą šioje svetainėje? Užsiregistruokite


Slaptažodžio priminimas
Titulinis > Apie „Šok“ seriją > Naujienos > Naujienos > Sveiki dar vieną rudenį!-penkioliktą kartą sveikinasi „Šoktonas“!

Naujienos

Sveiki dar vieną rudenį!-penkioliktą kartą sveikinasi „Šoktonas“! | 2012 08 24 | Naujienos

Kviečiame skaityti mokytojų praktikų parengtus straipsnius. Pirmajame - apie mokymąsi bendradarbiaujant savo įžvalgomis ir patirtimi dalijasi Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos mokytoja Valdonė Verseckienė, antrajame pristatoma Šilutės Vydūno gimnazijos mokytojų Tatjanos Balvočienės ir Kęstučio Mockaus parengta mokinių pažangos ir pasiekimų vertinimo sistema. Šių mokytojų patirtis, pasiūlytos idėjos,tikimės, skatins ieškoti, kaip visa tai įgyvendinti savo mokykloje.

Skyrelyje Su „Šok" ženklu kalbame apie leidyklų „Alma littera" ir „Šviesa" parengtas mokomąsias bei metodines priemones, atskleidžiame spausdintų ir skaitmeninių priemonių ryšį.

Kaip netrukdyti vaikui mokytis? Kaip tėvai galėtų padėti? Rugsėjo pradžioje Jūs, pradinių klasių mokytojai, aukštesniųjų klasių auklėtojai tradiciškai susitinkate su mokinių tėvais, kalbatės apie vaikus, ugdymo procesą, galbūt pristatote mokyklos ar savo klasės veiklos planą ir pan. Jūsų dėmesiui du straipsniai apie vaiko ugdymą, tėvų į(si)traukimą į klasės, mokyklos gyvenimą: 5-ame puslapyje - mokslininkių, o 6-ame - lietuvės mokytojos, dirbančios Švedijos mokykloje, parengti straipsniai.

Norime atkreipti dėmesį ir į 6-7 puslapiuose esančius mažmožius... Tiksliau, į labai svarbius ir didelius 7 mažmožius, kuriuos atrado, sudėliojo „į lagaminėlius" ir dalijasi su jumis pedagogė lektorė Lidija Laurinčiukienė. Manome, kad tie mažmožiai kiek vienam pravers pradedant naują kelionę... Ir ne tik dabar, ne tik rugsėjį, bet ir vėliau, kasdien...

Kad dalytis yra gera, turbūt esame patyrę visi. Džiaugiamės, kad mums rašote ir dalijatės savo ar mokinių atradimais, idėjomis, nuveiktais darbais... 8-ame puslapyje - Naujamiesčio vidurinės mokyklos mokytojos Birutės laiškas, įkvepiantis eiti nors ir mažais, bet tvirtais žingsneliais skaitymo džiaugsmo link...

Skaitykime Šoktoną!

Atgal į sąrašą