Pirmą kartą šioje svetainėje? Užsiregistruokite


Slaptažodžio priminimas
Titulinis > Apie „Šok“ seriją > Naujienos > Naujienos > Seminaras "Muzikos pažinimo kelias dirbant su serijos "Šok" muzikos vadovėliu komplektu "Vieversys"

Naujienos

Seminaras "Muzikos pažinimo kelias dirbant su serijos "Šok" muzikos vadovėliu komplektu "Vieversys" | 2013 05 29 | Naujienos

Kazlų Rūdos Rimvydo Žigaičio menų mokykloje 2013 m. gegužės 20 d. vyko seminaras „Muzikos pažinimo kelias dirbant su muzikos vadovėliu „Vieversys“ (serija “Šok“)“. Pradinio ugdymo ir muzikos mokytojams seminarą vedė vadovėlio komplektų 1-4 klasėms bendraautorė doc.dr. Rūta Girdzijauskienė.

Lektorė seminare pristatė ne tik naujausią "Vieversio" komplektą 4 klasei, bet ir ypatingą dėmesį skyrė  mokytojų praktinei veiklai, todėl seminaras ir galimybės pritaikyti įgytas žinias darbe buvo vertinamos puikiai: „įgijau daug praktikos. Smagu, kad seminaro metu galėjome viską išbandyti pačios“; „Pritaikysiu viską… ir ne tik pradinėse klasėse, bet ir etikos pamokose. Esu labai dėkinga“; „Pritaikysiu darbe atliktus pratimus, pasiūlytą literatūrą“; „Pritaikysiu visą suteiktą metodinę – praktinę medžiagą, kūrybines – improvizacines žinias“.


Atgal į sąrašą