Pirmą kartą šioje svetainėje? Užsiregistruokite


Slaptažodžio priminimas
Titulinis > Apie „Šok“ seriją > Naujienos > Naujienos > Naujas Jubiliejinis „Šoktono“ numeris!

Naujienos

Naujas Jubiliejinis „Šoktono“ numeris! | 2014 02 19 | Naujienos

„Šoktonui" - jau penkeri!

Jau penkerius metus stengiamės ne tik kelti aktualius, spręstinus klausimus, bet ir rasti būtinus atsakymus. Dėkojame, kad tų atsakymų paiešką lengvino ar joje dalyvavo nemenkas būrys aktyvių, inovatyvių mokytojų, kuriems visada svarbu daugiau sužinoti, išgirsti, pamatyti, išbandyti ir patirti. O būtent tokį ritmą palaikyti ir skatino „Šoktonas“.  Šis laikraštis ypatingas tuo, kad jame pateikta medžiaga nepasensta! „Šoktono“ 21-ajame numeryje pateikiame aktualių ir naudingų straipsnių, besidomintiems lietuvių kalba, etnokultūra, istorija, pilietiškumo ugdymu. Kalbame apie naujas mokymosi priemones ir kaip jas taikyti mokymo(si) procese. Tikimės, kad daugumai mokytojų aktuali bus ir teisininko pateikta informacija apie mokytojų ir mokinių teises.

Jausdamiesi ūgtelėję (išaugę „Šok“ marškinėlius), kviečiame drauge sukurti naują šio metodinio leidinio mokyklos bendruomenei pavadinimą. Skelbiame pavadinimo kūrimo konkursą. Savo pasiūlymus kviečiame siųsti info@sokvadoveliai.lt iki kovo d. 28 d. Pavadinimo – laimėtojo – autoriui atsidėkosime vertinga knyga.

 

„Šoktonas“ – atviras laisvam žodžiui, įvairioms nuomonėms, diskusijoms, sėkmingai mokymo(si) praktikai, todėl kviečiame ir šį kartą ne tik skaityti, bet ir rašyti savo įžvalgas, klausti, dalytis patirtimi, idėjomis.

 

 

Naują numerį rasite čia

 

 

 

Atgal į sąrašą