Pirmą kartą šioje svetainėje? Užsiregistruokite


Slaptažodžio priminimas
Titulinis > Apie „Šok“ seriją > Naujienos > Naujienos > Lietuvių kalbos mokytojus kviečiame į renginį "Aktyvioji klasė" geresniam mokymuisi. Lietuvių kalba"

Naujienos

Lietuvių kalbos mokytojus kviečiame į renginį "Aktyvioji klasė" geresniam mokymuisi. Lietuvių kalba" | 2013 11 21 | Naujienos

Gruodžio 6 d. 15.30-16.10 val. leidyklos "Šviesa" stende vyks renginys

"Aktyvioji klasė" geresniam mokymui(si). Lietuvių kalba

Lektorė: R. Bernotienė, Utenos „Vyturių" pagrindinės mokyklos lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

Kaip ugdyti mokymosi mokytis kompetenciją lietuvių kalbos pamokose? Ar įprasti, nusistovėję mokymosi būdai pakankamai motyvuoja ir padeda mokytis? „Aktyvioji klasė" - tai interaktyvus ir visa apimantis sprendimas šiuolaikiškiems mokytojams ir mokiniams. Jį sudaro pasaulyje plačiai taikomi aktyvaus mokymo(si) metodai ir praktikos, mokymo(si) aplinkoje „e.Šviesa" suvienijančios aktyvaus mokymo(si) filosofiją ir interaktyvias mokymo(si) priemones bei šiuolaikines technologijas. Todėl mokytojas gali geriau ir greičiau pasiruošti pamokoms, tinkamai suplanuoti ir išnaudoti pamokos laiką, diferencijuoti, individualizuoti ir įvertinti mokinių veiklą, o mokiniai - patenkinti smalsumą ir naujovių poreikį, įdomiau atlikti užduotis, įsivertinti, gauti greitą grįžtamąjį ryšį. Sužinosite, kaip pasitelkti „Aktyviosios klasės" metodus ir įrankius, kad mokyti lietuvių kalbos būtų lengviau, o mokytis - įdomiau. Kviečiame visus lietuvių kalbos mokytojus.

Prašome registruotis http://www.parodamokykla.lt/

 

 

Atgal į sąrašą