Pirmą kartą šioje svetainėje? Užsiregistruokite


Slaptažodžio priminimas
Titulinis > Apie „Šok“ seriją > Naujienos > Naujienos > Individualizavimui-diferencijavimui-į(si)vertinimui

Naujienos

Individualizavimui-diferencijavimui-į(si)vertinimui | 2013 09 13 | Naujienos

 

Jau prasidėjo tik Jums, mokytojams, įprastas ir savitas metas, kai metų pradžia - rugsėjis, o pabaiga - gegužė, birželis... Gegužę rinkote derlių - apibendrinote mokymosi rezultatus, vertinote, priėmėte sprendimus, o rugsėjį vėl pradėjote sėti...

Turbūt nesuklysime sakydama, kad įtampos ir darbų Jums tikrai netrūksta. Ir visų darbų tikslas - kad 45 minutės neprabėgtų veltui.

Kiekvienas esame vienintelis ir nepakartojamas. Siekdami ugdyti kūrybingas asmenybes, turime kiekvieną pažinti, atsižvelgti į jo išskirtinumą. Kiekvieno skirtinga patirtis, motyvacija, interesai, siekiai, gebėjimai, mokymosi stilius, pasiekimų lygis. Ir tikrai nėra paprasta kasdien ieškoti naujų

idėjų, aktualijų mokiniams sudominti, rasti, atrinkti ar parengti įvairių tipų ir lygių užduočių, apgalvoti ir suplanuoti, kaip bus vertinami ir įsivertinami mokinių pasiekimai. Kasdien daug svarbių ir laiko reikalaujančių uždavinių.

Tikimės, kad sąraše pateikiama informacija apie mokomuosius leidinius, ne vadovėlius ir pratybų sąsiuvinius, o tuos, kuriuos siūlome rinktis atsižvelgiant į individualius vaikų gebėjimus ir galimybes, bus naudinga ir aktuali.

Čia rasite ir pačių naujausių, ką tik pasirodžiusių priemonių, ir anksčiau išleistų, kelių mokinių kartų jau patikrintų leidinių.

Sąrašą rasite čia.

Visada stengiamės dirbti dėl to paties tikslo - kad tos 45 minutės neprabėgtų veltui...

Rašykite mums pradinukai@sviesa.lt

 

Atgal į sąrašą