Pirmą kartą šioje svetainėje? Užsiregistruokite


Slaptažodžio priminimas
Titulinis > Apie „Šok“ seriją > Naujienos > Naujienos > Dėmesio! Pasirodė rudeninis „Šoktono“ numeris!

Naujienos

Dėmesio! Pasirodė rudeninis „Šoktono“ numeris! | 2012 11 21 | Naujienos

„Šoktono“ Nr. 16 parengtas prieš vieną didžiausių renginių mokyklos bendruomenei – parodą „Mokykla 2012“, jau antrą kartą vykstančią „Litexpo“ parodų centre Vilniuje lapkričio 23-25 dienomis. Leidyklos „Šviesa“ ir „Alma littera“ kviečia mokytojus, mokinius, tėvus, švietimo specialistus dalyvauti parodos renginiuose, bendrauti, dalytis savo patirtimi, idėjomis, įžvalgomis, geromis emocijomis ir kartu mokytis vieniems iš kitų.

Prasmingo bendravimo ir malonaus skaitymo!

e-Šoktono Nr.16 rasite svetainės skyrelyje Metodinė pagalba.

Šio numerio straipsniai:
Šiuolaikinio gamtamokslinio ugdymo aktualijos: teorija ir praktika

Mažėjantis susidomėjimas gamtos mokslais ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje – yra ypač opi problema. Kaip mokyti(s) gamtamokslinių dalykų mokykloje, kaip organizuoti pamokas, kokias priemones taikyti, kad mokiniams būtų įdomu ir naudinga?

 Pamoka, kurioje nieko netrūksta!?

Šiandieninei pamokai keliama daug reikalavimų. Pabrėžiamos mokomojo turinio sąsajos su gyvenimiškomis situacijomis, tinkamas įdomios, pačios naujausios informacijos kiekis, aktyvus mokymas(is), mokytojų ir mokinių bendradarbiavimas, aplinka, skatinanti kurti, ieškoti, atrasti... Tačiau mąstant apie kasdienę pamoką norisi rasti aiškų, kompleksinį sprendimą vienoje vietoje: ką, su kuo ir kaip daryti?

 Naujos kartos mokymosi priemonių sistema: integruotas mokymasis II klasėje

Siekdama padėti mokytojams leidykla „Šviesa“ siūlo naujos kartos mokymo(si) priemonių sistemą – „Šok“ serijos vadovėlių komplektus, prie jų parengtą skaitmeninį turinį, metodinę medžiagą ir metodines priemones.

Interaktyviosios mokytojo knygos

Prie naujų „Šok“ serijos vadovėlių parengtos skaitmeninės mokytojo knygos yra interaktyvesnės, kad mokytojui būtų patogu jomis naudotis, kad jis galėtų medžiagą papildyti ir taip kurti savo asmeninę mokytojo knygą.

Vaikas elgiasi netinkamai... Veikiame kartu

Pamėginkime pradėti nuo netinkamo elgesio priežasčių analizės, apžvelkime dažniausiai pasitaikantį vaikų elgesį, o tada – kartu ieškokime galimų sprendimo būdų.

Edwardo de Bono mąstymą lavinančių strategijų taikymas pamokose

Pamąstykime, kas būtų, jei visus automobilius nudažytume ta pačia spalva...“ Vieni mokiniai sėdi paraudusiais ausų galiukais, kiti graužia rašiklio kamštelį, treti nekantrauja, nes jau žino atsakymą...

Kodėl Lietuvoje pradėjo augti Knygų medžiai?

Ar kada susimąstėte, kiek suaugusieji ir vaikai mūsų šalyje skiria laiko knygų skaitymui? Leidyklos „Alma littera“ iniciatyva „Augu skaitydamas“ sulaukė didelio susidomėjimo – iš viso iki rudens šalyje vaikams išdalyta daugiau kaip 30 tūkstančių Knygų medžių...

 

 

 

Atgal į sąrašą